A földcsuszamlásszerű folyamatok a geopolitikában a világ minden táján szédítő ütemben folytatódnak, ahogy a sátáni kazár maffiát szisztematikusan eltávolítják az összes világhatalmi központból, értett egyet több forrás. A helyzet már annyira előrehaladt, hogy a nagy kazár fellegvár Izrael hamarosan felszabadulhat a sátánisták uralma alól, mondják Pentagon források. Európában a múlt héten bekövetkezett kormányváltások Olaszországban, Spanyolországban és Szlovéniában azt jelentik, hogy már csak Franciaország, Németország és Hollandia áll a kazárok irányítása alatt.
A nyugat felszabadítása szükséges ahhoz, hogy a jövő héten Szingapúrban zajló kelet-nyugati tárgyalások ne eredményezzenek egy új kínai világrendet, amely a kazár maffiát helyettesíti a világ tetején, a források szerint.
Kezdjük azzal, hogy megnézzük Izrael helyzetét, ahol Benjamin Netanjahu, a legelső sátáni vezető, mint elődje Adolf Hitler, most egy bunkerben rejtőzik el, miközben felkészül az elkerülhetetlen vereségre. Jens Stoltenberg, a NATO főtitkárának múlt héten tett nyilvános nyilatkozata szerint a szövetség nem érkezne Izrael védelmére Irán támadása esetén, ami egy látható jele volt a közelgő rezsimváltásnak Izraelben.
https://nypost.com/2018/06/02/nato-chief-says-alliance-wont
Ennél is fontosabb, ami kimondatlan maradt Pentagon források szerint az, hogy "a NATO nem fogja megvédeni ezt az illegitim cionista entitást az (orosz) medvétől". Mindenesetre Netanjahu és rezsimje elveszítette az igazi zsidók többségének támogatását a gyilkos viselkedésük miatt.
Izrael ezen nyilvános elítélésére akkor kerül sor, amikor Szaúd-Arábia arra készül, hogy bejelentsék Mutaib bin Abdullah új uralkodót, aki az április 21-én meggyilkolt cionista besúgó Bin Szalman helyére kerül.
https://www.reuters.com/article/us-saudi-government-defence
https://en.wikipedia.org/wiki/Mutaib_bin_Abdullah
Ez azért fontos, mert azt jelenti, hogy a szaúdi olaj ellenőrzése, ami az olajdollár támasza, kikerült a cionisták kezéből, a források szerint. Az teljesen biztos, hogy Bin Salman, aki naponta jelent meg a sajtóban egészen a palotájában április 21-én kirobbant lövöldözésig, eltűnt a nyilvánosság elől. Mindazonáltal nyilvános bejelentésre lesz szükség annak megerősítése érdekében, amit ezek a források állítanak.
A múlt héten azonban egy másik Pentagon forrás lépett elő ezzel kapcsolatos hírekkel, amelyek befolyásolhatják a legtöbb nyilvánosan jegyzett nyugati vállalat irányítását és tulajdonlását. Ezen forrás szerint a Trump rezsim katonai támogatói azt mérlegelik, hogy átadják Leo Wantának és embereinek annak a 26 billió dollárnyi alapnak az irányítását, amelyet állítólag illegálisan vett el tőlük a kazár maffia Bush frakciója. Wanta meghívást kapott Washington D.C.-be erre a hétre, hogy megvitassák ezeket az alapokat, a forrás szerint. "Ha odaadják ezt a pénzt Wantának, akkor el kell majd venniük a Vanguardtól," - mondja a forrás. A Vanguard (Bush?) a State Street-el (Rockefeller?) és a Blackrock-al (Rothschild?) együttesen irányítják a legtöbb nagy nyugati vállalatot.
http://theconversation.com/these-three-firms-own-corporate
https://steemit.com/news/@sione/these-big-four-companies
Az amerikai hadsereg lépése, hogy átvegyék a Vanguardot, és talán a State Street-et valamint a Blackrock-ot, talán felkészülés lehet egy eurázsiai szövetségessel együtt, hogy átvegyék a világ pénzügyi rendszerének irányítását. Ebben az összefüggésben a jövő heti csúcstalálkozó Donald Trump amerikai elnök és az észak-koreai vezető Kim Dzsongun között sokkal többet jelent, mint a Koreai-félsziget békéjét. A gnosztikus illuminátusok szerint Kim Dzsongun valójában egy olyan szövetség vezetője, amely Kínát és Kelet-Ázsia nagy részét irányítja.
Függetlenül attól, hogy vajon ez lehet-e az igazság Kimről, ha egy pillantást vetünk a világ globális helyzetére, kétség sem férhet hozzá, hogy az Egyesült Államok által uralt nyugati katonai-ipari komplexum és az eurázsiai szövetség tárgyalásokat folytat a bolygó irányításának egy új módjáról.
A legfontosabb azonban, hogy úgy tűnik India játszik ebben egyre döntőbb szerepet. India fiatal népessége nagyjából azonos nagyságú, mint Kína gyorsan elöregedő népessége. Ezért az Egyesült Államok megpróbálja meggyőzni Indiát, hogy csatlakozzon hozzá a Japánt, Ausztráliát és Indonéziát magában foglaló szövetséghez, hogy "feltartóztassák Kínát". Az USA a múlt héten átnevezte a Csendes-óceáni Parancsnokságát Indo-Csendes-óceáni Parancsnokságra, hogy vonzóbbá tegyék India számára.
A kínaiak azonban úgy tűnik, hogy elsőbbséget élveztek, mivel India csatlakozott Oroszországhoz és Kínához a Sanghaji Együttműködési Szervezetben, amely egy eurázsiai katonai és gazdasági szövetség.
A múlt héten Narendra Modi indiai miniszterelnök, aki a szingapúri Shangri La Párbeszéd nevű konferencián beszélt világossá tette, hogy Indiának nem érdeke nagy hatalmi játékokban részt venni mondván: "Az ázsiai együttműködés alakítja ezt a századot." Javasoljuk, hogy Modi nem túl hosszú beszédét olvasd el az alábbi linken:
http://mea.gov.in/Speeches-Statements.htm (Ford: https://translate)
Mindenesetre a szingapúri Shangri La találkozó csak egy a számos magas szintű megbeszélés közül, amely a jövő heti Kim/Trump csúcstalálkozó előtt zajlik. Ezen a héten egy kanadai G7-es (nyugati kormány) csúcstalálkozó, valamint egy olaszországi Bilderberg (titkos nyugati kormány) találkozó lesz, mivel a nyugat megpróbálja összehangolni álláspontját az ázsiai nagyhatalmi tárgyalásokkal a jövő héten.
Most pedig térjünk vissza a nyugati helyzethez Európából kiindulva. Először is, valószínűleg nem véletlen, hogy az idén a Bilderberg találkozó Olaszországban zajlik, hiszen az új rezsim ellenzi az eurót, és ezáltal az Unió számára egy létező egzisztenciális fenyegetést jelent. Alapvető értelemben a gazdasági matematika nagyon nyilvánvalóvá teszi, hogy Dél-Európa (Spanyolország, Olaszország, Görögország és Portugália) jobban járna az euró nélkül, és ez olyan valóság, amellyel a titkos elitnek elkerülhetetlenül szembe kell néznie. Ráadásul a Bush náci ház bukása azt jelenti, hogy már nincs komoly nyugati katonai-ipari támogatás a német központú EU projekt mögött a jelenlegi állapotában. Az összeomlás azonban lassú lépésekben történik.
A másik kérdés az, hogy Szlovénia (Melania Trump hazája) most csatlakozott Lengyelországhoz és Magyarországhoz egy olyan rezsim megválasztásával, amely ellenzi a tömeges bevándorlás aktuális EU politikáját, elsősorban a muszlim országokból. Az általános tendencia az, hogy Közép-Európa most csatlakozik Dél-Európához, melynek során egyre távolodnak a Németország fémjelezte EU dominanciától (plusz francia lakájaiktól), bár különböző okok miatt. Az Egyesült Királyság a Brexittel már szintén nemet mondott az EU-nak. Nyilvánvaló, hogy egy mélyen megosztott Európa nincs abban a helyzetben, hogy a keleten folytatott nagy tárgyalások során képviselje a nyugatot.
A másik kulcsfontosságú G7-es hatalmi központ Japánban szintén mély zűrzavarban van, mert a rezsimet az ázsiai alvilág gyarmatosító rabszolga kormánynak tekinti. Az észak-koreaiakat Korea és Japán legitim kormányának tekintik, japán jobboldali források szerint, ezért a japánokat kizárták az amerikai/koreai tárgyalásokból. Ráadásul a Bush megbízottak, mint Richard Armitage (Barbara Bush unokatestvére) elvesztették a hatalmukat, vagyis vákuum van az Egyesült Államok gyarmati irányítóhálózatában Japánban.
Ebben a kontextusban meg kell vizsgálnunk Trump azon döntését, hogy az európai, valamint a japán és a kanadai acél és alumínium termékekre vámot vetett ki. Ennek az a célja, hogy kikényszerítse a nyugat gazdasági irányításának megváltozását. Bizonyos értelemben Trumpnak igaza van, ha azt mondja, hogy ha az Egyesült Államoknak évente 800 milliárd dollár kereskedelmi hiánya van, akkor a kereskedelmi háború megnyerése nem kérdéses.
Amit ő felismert, hogy az amerikai gazdaságban hagyták, hogy létrejöjjön a hatalmas kereskedelmi deficit, mivel a jelenlegi olajdollár központú pénzügyi rendszer tulajdonosai többnyire nem amerikaiak, vagy nem hazafias amerikaiak. Forrásaink azt sugallják, hogy a Wantával tett lépés - ha igaz - lehet az, mellyel Trump végül megtalálja a megfelelő célt. Ha Trump átveheti az irányítást az amerikai dolláron, az eurón és a jenen alapuló rendszer felett, akkor sokkal erősebb helyzetben lesz, hogy új, globális pénzügyi/politikai architektúráról folytasson tárgyalást az eurázsiai szövetséggel. A rezsimjének csak néhány oligarchát kell kézre kerítenie, és talán képes lesz erre. Ezen a téren folyamatos fejlődés történik, Pentagon források szerint.
Egyrészt az egyik "kultusz 2-es számú vezetője Allison Mack úgy énekelhet, ami Hollywood és a Bronfmanok bukását okozhatja," - a források szerint. A Bronfman család abból szerezte a gazdagságát, hogy szeszes italt adott el Al Caponénak, és most az egyik legfőbb irányító családja az olyan média óriásoknak, mint az AOL - Time Warner.
"A mély állam és a cionista ügynökök már csak történelemnek számítanak Washingtonban, hiszen a védelmi minisztérium átveszi az egész kormányzat biztonsági elllenőrzési eljárását, hogy csak a fehér kalaposok és a hazafiak kerülhessenek be," - a források szerint.
Mindez azt jelenti, hogy a Trump mögött álló katonai kormány megerősíti a nyugat reprezentatív helyzetét az eurázsiai szövetséggel folytatott tárgyalások során.
Trumpnak azonban meg kell tanulnia, hogy az erőszak és az asztalcsapkodás nem vezet túl sok eredményre Ázsiában. Kína világossá tette, hogy félúton találkozik majd az Egyesült Államokkal, de Trump minden olyan kísérletére, amely támadást jelent egy üzletre visszavág, kiadva egy nyilatkozatot, amelynek így szól egy részlete:
"A tárgyalások összes gazdasági és kereskedelmi eredménye nem lesz érvényben, ha az amerikai fél bármilyen kereskedelmi szankciót vezet be, beleértve a vámok emelését."
http://www.xinhuanet.com/english/2018-06/03/c_137227287.htm
Ugyanakkor minden fent leírt lépés alapvető irányváltást jelent a világ irányításában, amikor a cionista apokaliptikus rémálom véget ér. Az emberiség felszabadul.
Benjamin Fulford
Benjamin Fulford tudósítóként dolgozott Japánban a Knight Ridder, az International Financing Review, a Nihon Keizai Shimbun angol kiadásánál, és a South China Morning Post számára, mielőtt a Forbes magazinhoz került, ahol ő volt az ázsiai iroda vezetője 1998 és 2005 között. Oknyomozó riportjait botrányok követték a japán kormányban és az üzleti világban. Miután elhagyta a Forbes-ot, egy könyvsorozatot írt japán nyelven, melyek közül néhány bestseller lett, majd elkezdett az interneten is publikálni.